Рекомендуем:

Статистика от Яндекса

Яндекс.Метрика

Свежие комментарии

Подписано на новости блога:

Топ 25 просмотров

>>Наш Форум<<Рубрики


Архив

Выступление Земфиры в Праге 18 июня 2013!

В связи с тем что Земфиру уважаю как певицу решил внепланово разместить короткое обьявление о ее концерте в Праге.

Bubenské nábřeží 306, 170 04 Prague, Czech Republic

Zemfira je zpět v Sasazu!

V roce 2011 se v Praze uskutečnil neuvěřitelný dialog Zemfiry a sálu. Zpěvačku, která neočekávala takové přijetí, posluchači nepouštěli a tak se čtyřikrát vracela pro potlesk. Výsledkem tohoto spojení je to, že Praha je jediným evropským městem, které zpěvačka navštívila v rámci minulého turné a nyní se do něj vrací.

Dlouho očekávané šesté studiové album Žít v Tvé Hlavě zpěvačka připravovala dlouhých šest let. Nálada alba je pečlivě promyšlená, harmonická a má lehký nádech melancholie. Toto album prezentuje hudbu, která není jen ruská. Taková Zemfira je pochopitelná také pro západní milovníky hudby a dokáže je nadchnout.

V dnešní době Zemfira je nejsvébytnější a nejvýjimečnější představitelkou ruské rockové scény. Zpěvačka klade stejně vysoké nároky jak na kvalitu zvuku, tak na organizaci svých vystoupení. Turné 2013 probíhá za účasti týmu zvukových techniků a světelných umělců z Česka a z Německa, který předvede neuvěřitelný rozsah světel. Ruští, ukrajinští a pobaltští fanoušci již toto nové show mohli shlédnout. V červnu se na toto mohou těšit také evropští fanoušci.

Zpěvačka představí nové písničky a zazpívá řadu známých hitů, na nichž řada z nás vyrostla.

Zemfira je opravdovou mistryni svého oboru, žijící hudbou a prezentující novou epochu ruského rocku. Její emoce Vás musí zachvátit a nenechají Vás odejít!

Pořadatelem Turné 2013 je společnost No Show Events, která mimo Zemfiry, již zajišťovala v Praze vystoupení skupin Splean, Surganova a Orchestr, Okean Elzy, Assai a Lyapis Trubetskoy.
Vstupenky: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1066413-zemfira-tour-2013.html
Cena: 790 Kč, VIP: 1.400 Kč
Více se dozvíte na internetových stránkách pořadatele: www.noshowevents.com

Комментарии

Комментарий от Rice
Когда: Июнь 1, 2013, 12:23

«Zdálo se mi, na obloze v Londýně
Měl dlouhý polibek»… :*)

Write a comment