Рекомендуем:

Статистика от Яндекса

Яндекс.Метрика

Свежие комментарии

Подписано на новости блога:

Топ 25 просмотров

>>Наш Форум<<Рубрики


Архив

В Чехии с начала года на дорогах зафиксировано более 48 тысяч правонарушений

Собственно узнавал я совсем другие вещи, но получив письмо дублирую его сюда. В нем нет ничего тайного, но при этом много интересной статистики, кому нужно переводите сами :) Ну или кому если не лень переведите в комментарии, буду признателен.

Za období od 19.1.2013 do dnes nám bylo oznámeno cca 48.000 přestupků v režimu objektivní odpovědnosti provozovatele vozidla. Z tohoto počtu byla necelá polovina provozovatelů již obeslána výzvou k určení totožnosti řidiče nebo zaplacení určené částky, přičemž cca 65% zaplatilo určenou částku a cca 20% oznámilo totožnost řidiče. Zbylý počet má dosud lhůtu pro vyjádření.
Z těch co oznámili totožnost řidiče nelze přesně určit kdy se řidič je ta samá osoba jako provozovatel vozidla, neboť případy ve většině případů nejsou ještě uzavřeny. Vzhledem k tomu že se ale z velké části jedná o právnické osoby-firmy, nebude toto ani možné zjistit. Dle dostupných informací, týkajících se již uzavřených případů se zatím nestalo, aby totožnost řidiče odpovídala provozovateli. Nicméně s ohledem na počet řešených přestupků nelze toto vyloučit, neboť stav se mění každým okamžikem a není v našich možnostech toto sledovat přímo.

Write a comment