Рекомендуем:

Статистика от Яндекса

Яндекс.Метрика

Свежие комментарии

Подписано на новости блога:

Топ 25 просмотров

>>Наш Форум<<Рубрики


Архив

Okamura o ukrajinske krize

Чешский политик Окамура, к которому все иностранцы относятся одинаково подозрительно и с недоверием тоже высказался относительно событий на Украине.

Rok od vypuknutí událostí na Majdanu si myslím, že jsme na hraně velké evropské války, kterou podle dostupných informací zcela programově, cíleně a dlouhodobě vyvolaly na Ukrajině USA. Ty investovaly stamiliony dolarů do vyvolání Majdanu — cílem bylo získat Ukrajinu do svojí sféry vlivu. Jako všude jinde se to Američanům vymklo z kontroly — ukrajinští fašisté a nacionalisté vyvolali paniku v ruských oblastech Ukrajiny a protiruské zákony vedly k vlně referend o odtržení oblastí v čele s Krymem.
Následně Ukrajinci začali bombardovat území, která se rozhodla odtrhnout, a vypukla regulérní občanská válka, kdy kyjevská vláda vraždí s pomocí armády vlastní občany za to, že nechtějí žít pod nadvládou fašistů. Na vývoj událostí muselo reagovat i Rusko — Kyjev totiž vraždí etnické Rusy a samozřejmě, cíl všeho je oslabení Ruska a posun NATO na hranici s Ruskem. Jsme ve studené válce, kterou se proameričtí jestřábi pokouší přeměnit ve válku skutečnou. Nejděsivější je, že k vyvolávání protiruské hysterie zcela otevřeně slouží téměř všechna média včetně veřejnoprávních, přičemž ČT přiznala pokyny z EU držet protiruskou notu. Uplynulý rok je svědectvím o iluzi, že žijeme v nějaké skutečné demokracii. Žijeme ve světě manipulovaném médii a politiky. A jen připomínám, že já s Úsvitem jsme byli de facto jediní politici, kdo již od samého počátku vloni na jaře prosazovali mírové řešení a nikoliv konflikt s Ruskem, jelikož jsme předpokládali, k jakému vývoji dojde. Tehdy nás média cíleně dehonestovala či v lepším případě záměrně přehlížela.
A vám, svým přátelům, děkuji za stálou podporu.

Tomio Okamura

Комментарии

Комментарий от Игорь
Когда: Февраль 27, 2015, 21:25

Господин Окамура вообще большой выдумщик, тема с национализмом и ксенофобией видимо не несет уж тех дивидендов, на которые рассчитывал, так он не останавливается… интересный персонаж вообще,…..
если он сам свой FB ведет, есть что почитать и подумать

Комментарий от Евгений
Когда: Февраль 28, 2015, 02:26

Ага, пивная «У поросенка» — это, кажется, его тема?

Write a comment