Рекомендуем:

Статистика от Яндекса

Яндекс.Метрика

Свежие комментарии

Подписано на новости блога:

Топ 25 просмотров

>>Наш Форум<<Рубрики


Архив

Бесплатный билет на выставку минералов — действует до Нового Года (успейте посетить!)

Получил я тут подарок от страховой, и после анализа понял что на билетик может пройти энное количество человек и никакой он не уникальный как кажется это в письме. Посему предлагаю всем и каждому посетить абсолютно бесплатно выставку минералов. Ниже найдете билет использовать который вы можете до нового года

Největší výstava a obchod s minerály ve střední Evropě
Mineralia je největší výstava a obchod s minerály ve střední Evropě. Na výstavní ploše 1 300 metrů čtverečních nabízíme velké množství zcela ojedinělých exponátů z celého světa. Ve sbírkách jsou zastoupeny drahé kameny a minerály ze všech slavných nalezišť; samozřejmostí jsou i ukázky drahých kamenů, nalezených na území ČR. Velmi populárním zbožím jsou i bytové doplňky a šperky z kamene.
Mezi nejobdivovanější exponáty patří obří ametystové geody a křišťálové drúzy o velikosti až několika metrů či koule z křišťálu, vážící více než jednu tunu. Součástí sbírek jsou i unikátní exponáty z vesmíru — například úlomek slavného Čeljabinského meteoritu, který dopadl na území Ruska 15. února 2013, nebo Sichote-Alinský meteorit z roku 1947. A to není zdaleka všechno.
Mineralia sídlí v luxusních prostorách v centru Prahy, s výbornou dopravní dostupností autem, vlakem i MHD.

Комментарии

Комментарий от tat
Когда: Январь 3, 2014, 20:09

судя по картинке выставку можно посетить до конца января 2014 года?

Write a comment